İngilizce Tercüme Yaptırmak İsteyenler

İngilizce Tercüme Yaptırmak İsteyenler

İngilizce Türkçe çeviri yaptırmak istiyorsunuz peki uygun fiyata kaliteli çeviri nasıl yaptırabilirsiniz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

İngilizce veya Türkçe’ye çevirtmek istediğiniz doküman türü akademik, hukuki, tıbbi veya teknik bir içeriğe mi sahip? O zaman bu bilgi birikimine sahip İngilizce tercüman tarafından çevrilmesi gerekmektedir. İşin en başında yapılan hata yani yanlış çevirmen seçimi size zaman ve para kaybına yol açacaktır.

Peki doğru İngilizce çevirmen seçimini nasıl yapmalısınız? Çevrenizde aynı işi daha önce yaptırıp memnun olan tanıdığınız kişilerden referans isteyebilir veya bir tercüme bürosu ile irtibata geçebilirsiniz. Tercüme büroları yıllardır bu mesleği icra ediyor olmalarından dolayı sizin zaman ve fazladan para kaybınızı engellemiş olacaktır.

İngilizce dilini bilen kişi sayısının fazla olması ve bir çok tercüman olmayan kişinin İngilizce çeviri yapma hevesi, İnternet’te ilan sitelerini doldurmaktadır. Buradan yapılan seçim, büyük bir olasılıkla zaman ve para kaybına yol açacaktır. Gerçekten İngilizce mütercimlik mesleğini icra edenler sabit bir gelir elde etmek amacıyla tercüme büroları ile bağlantılı çalışmaktadır.

Prestij Çeviri bürosu olarak yılların verdiği deneyim ile yazılı ve sözlü tercüme taleplerinizi tercüman ücretinde ki uygun fiyatımızla ve yine isteğiniz doğrultusunda kaliteli bir çevirinin teslimini garanti ediyoruz.  Türkiye’nin neresinde olursanız olun aşağıdaki iletişim bilgisinden tercüme talebinizi bildirebilirsiniz.

Prestij Çeviri Dil Hiz. Ltd. Şti.
Adres: Barbaros bulvarı Barbaros Apt. No: 18/2 Beşliktaş/İstanbul
Tel: 0212 227 43 30 – 31
Gsm: 0532 260 08 72
E-posta: [email protected]
info@ prestijceviri.com

https://blog.ingilizceceviri.org/ingilizce-tercume-yaptirmak-isteyenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.